Gruziński folklor (film)

Art Gene Festival

O Festiwalu Art Gene miałam okazję Wam trochę opowiadać (kliknij tutaj). Jeśli jeszcze zastanawiacie się, czy wybierając się do Gruzji warto uwzględnić w planach obecność na tej imprezie, to poniższy film powinien pomóc w podjęciu decyzji. Miłego oglądania!

Jeśli Ci się podobało, podziel się ze znajomymi (Fb, Twitter etc.). Zależy mi na tym aby z moimi treściami docierać do nowych osób. To właśnie  Ty możesz mi w tym pomóc (za co będę wdzięczna). Zapraszam również do śledzenia mnie w serwisie Twitter, na fanpage na Facebooku oraz w Google+. Znajdziesz tam materiały niedostępne na blogu, pamiętaj, żeby na facebookowej liście zaznaczyć: otrzymuj powiadomienia oraz obserwowanie, w ten sposób unikniesz ograniczenia wiadomości.

11 Thoughts.

    • Cieszę się, że film okazał się przydatny. Oczywiście w Nowym Roku życzę zrealizowania wyjazdowych planów 🙂 Dziękuję za pozdrowienia. Przesyłam serdeczności z Wrocławia!

  1. Muzyka zupełnie nie w moim stylu, ale zawsze warto posłuchać czegoś innego, nigdy nie wiadomo co się spodoba.
    Pamiętam, że kiedy byłam w Tuszetii, Gruzini którzy zatrzymali się w tym samym miejscu co my mieli płyty ze świetną lokalną muzyką, niestety nie pamiętam co to było.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *