W kilku słowach

Podczas pewnej późnej i szarej jesieni dwójka ludzi zastanawiała się nad podjęciem ważnej decyzji. Dyskutowali, wymieniali opnie, rozważali za i przeciw. Po tych wszystkich czynnościach, gdy już skreślili ze swojej listy: Agatki, Agnieszki, Beatki … w końcu zadecydowali: Magdalena. Takie oto imię mi nadali. Cóż, przez wiele lat wcale nie pochwalałam ich pomysłu, jednak z biegiem czasu zmieniłam zdanie.

Jestem bardzo uparta, konsekwentna, zorganizowana. Nieustanie ciągnie mnie w nieznane, uwielbiam bowiem doświadczać nowych rzeczy. Tak właśnie, w wielkim skrócie, mogłabym siebie scharakteryzować. Lubię czerpać z życia to co najlepsze, doceniam każdy moment i staram się nim delektować. W wolnych chwilach oddaję się moim pasjom.

Z wykształcenia  jestem etnologiem. Ciekawi mnie różnorodność świata. Dążę do odkrywania szeroko pojętej prawdy o nim. Nieustanie czuję potrzebę poszerzania swoich horyzontów w różnych dziedzinach.

Z jednakowym zaciekawieniem obserwuję to co nieprzewidywalne, jak i to co cyklicznie następuje po sobie. Szukam odpowiedzi na nurtujące mnie pytania. Obserwuję, analizuję i wyciągam wnioski. Od zawsze miałam problem z określeniem czy bliżej mi do dzieł Matki Natury, czy tego co powstało za sprawą ludzkich rąk i umysłów. W moim życiu przeplatają się kultura, sztuka, przyroda.

Jedyna rzecz na jaką narzekam, to zbyt szybki upływ czasu. Nie potrafię się nudzić, to słowo z całą pewnością mogłoby zniknąć z mojego słownika na zawsze.

O blogu i o mnie można przeczytać na oficjalnym portalu Wrocławia.

Więcej informacji na temat tego co robię znajduje się w zakładce projekty.

Jeśli chcesz się ze mną skontaktować, zapraszam na stronę kontakt.

Magdalena Kowalska